Zmiana zasad udzielania bezpłatnych porad prawnych

W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom  związanym z koronawirusem, zmieniają się zasady udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej.

Do odwołania porady prawne udzielane są wyłącznie telefonicznie w każdy czwartek od godziny 9.00 do 17.00  pod numerem telefonu 604-770-839

Przypominamy, że na mocy porozumienia zawartego pomiędzy Burmistrzem Błonia a Kancelarią Radców Prawnych Korzybski Wójciński Kozłowska sp.j., mieszkańcy Gminy Błonie mogą korzystać z bezpłatnych porad prawnych prowadzonych przez prawników Kancelarii w ramach projektu „Prawnik Pierwszego Kontaktu”.